+420 602 607 862 info@alenazbornikova.cz

CZC.cz s.r.o.

O trénincích v CZC.cz hovoří personální ředitelka Jitka Sojaková

Možná někdo na okamžik zaváhá, ale ano, i firma se zaměřením na IT a elektroniku trénuje komunikační a prodejní dovednosti, obchodní vyjednávání nebo time management.

Naše společnost rozvoj a vzdělávání zaměstnanců spojila s vynikající lektorkou Alenou Zborníkovou a byla to trefa do černého. Zaujmout „ajťáky“ školením, udržet jejich pozornost a hlavně vzbudit v nich pocit, že právě toto školení je pro ně opravdu přínosem a posune je ještě dál, je někdy nelehký úkol.

Mohu s naprosto čistým svědomím konstatovat, že tento úkol se Alče podařil na výbornou. Dokázala naplno přizpůsobit svoji metodiku našim potřebám a tím si získala na svou stranu i ty, co na školení šli s pocitem „ztráta času, nic nového se nedovím…“.

Velmi oceňuji její skutečně profesionální a proaktivní přístup, předávání informací, smysl pro detail a hlavně trénování praktických dovedností, důraz na naše konkrétní potřeby, které byly průběžně sledovány a plněny.

Alča je zdroj výjimečných informací, zkušeností, ale i obrovské energie. Ve spolupráci s ní nejen, že budeme, ale chceme pokračovat.

Těším se nejen já, ale i naši zaměstnanci. Do té doby přejeme pohodové a barevné dny :).

Jitka Sojaková

ředitelka lidských zdrojů